Het gaat goed met circulaire sloopprojecten in Noord-Holland 

REGIO – Dick van Veelen, Algemeen Directeur bij Meijs Ingenieurs heeft op Linkedin een post gedeeld over de voorgang in circulaire sloopprojecten in Noord-Holland. Het bedrijf heeft een reeks projecten lopen in verschillende steden, wat aantoont dat de transitie naar een circulaire economie daadwerkelijk in de praktijk wordt gebracht.

Van Veelen geeft daarin aan dat er momenteel projecten gaande zijn in Amsterdam (2x), Hoorn NH, Purmerend, Enkhuizen (2x), Medemblik, Noord Scharwoude, Heerhugowaard, Alkmaar, Uitgeest (4x), Castricum (2x) en Beverwijk.

Green Deal Cirulaire Sloop

Deze lijst van sloopprojecten is grotendeels het resultaat van de inspanningen van verschillende partners betrokken bij de Green Deal Circulaire Sloop. Dit initiatief is mede gestart door Circulair Westfriesland met Fanauw Hoppe en Barbara Harskamp als drijvende krachten. Er zijn inmiddels al 37 partijen aangesloten, met meer steun verwacht in de nabije toekomst.

Praktische uitvoering

Het lijstje van Van Veelen toont aan dat deze projecten niet slechts theoretische concepten zijn, maar daadwerkelijk worden uitgevoerd. Dit illustreert niet alleen het belang van ketensamenwerking, maar ook de praktische uitvoering ervan.

Komende activiteiten

oktober

No Events

november

24novAll DayRuimtelijke verkenning voor CE Bouwsector

december

01decAll DayBotproef bestrijdingsmiddelen (juridisch kader Omgevingsplan)

02dec09:3010:30Zorgketen bijeenkomst (2 dec)

04decAll DayCirculaire GWW/infra publiek-private ketensamenwerking

08decAll DayKennistafel Biobased Innovatie Hub

11decAll DayWorkshops zelf mestmeten voor veehouders