Bijeenkomst circulair slopen bij Verwol in Opmeer

Op 10 december kwamen ondernemers en professionals samen om te ontdekken hoe circulaire sloop kan bijdragen aan een duurzamere bouwsector. Tijdens de bijeenkomst, georganiseerd door Meijs Ingenieurs, deelden drie Noord-Hollandse bedrijven hun visie en ervaringen met hergebruik van materialen.

Praktijkvoorbeelden uit de regio

Jort Lieman van Verwol besprak hoe circulaire principes worden toegepast in de binneninrichting van gebouwen. Jan Smit van Vic Obdam liet zien hoe constructief staal opnieuw ingezet kan worden, en Bob Floris van Rebrick vertelde over de toekomst van circulaire bakstenen.

Discussie en rondleiding

Na de presentaties volgde een paneldiscussie waarin de sprekers dieper ingingen op de uitdagingen en kansen van circulair bouwen. De middag werd afgesloten met een rondleiding bij Verwol en een netwerkborrel, waar deelnemers verder konden praten over duurzame innovaties in de bouw.

Video

Foto’s

Komende activiteiten

oktober

13okt10:0011:00Webinar EKOO-subsidies Circulaire Economie en Kritieke Grondstoffen

28okt07:4510:00Ontbijtsessie Circulaire Bouwkracht: jouw praktijk, hun toekomst

november

02nov13:1516:00Kennissessie MKI (-verplichting) versus circulaire eisen

05nov09:0012:00Netwerk Circulaire Sloopdeal

26nov12:0016:00Grip op Grond

december

No Events